KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16693063

nr 1669 3063

Meg Westergren

(f. 1932), Sverige

Meg Westergren (f. 1932), Blomsterstilleben, Monogramsignerad, blandteknik, bladets mått: 41x29 cm, yttermått inklusive ram: 73x53 cm

Meg Westergren , svensk skådespelare och bildkonstnär född i Stockholm 1932.

Utrop:

500 kr

måndag 16 december 2024
kl 19:33:04

Meg Westergren

Läs mer om Meg Westergren